KONST / Litografier / Färglitografi 11796031
nr 1179 6031
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, Komposition, 34x50
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 23 april 2018
kl 18:38:17
100 kr
250 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)